neděle 25. října 2015

Plný počet bodů!

FBC ČELÁKOVICE – IBK KUBÁNSKÝ KLAN 12 : 5 (6:1,1:3,5:1)

Branky: 6x Sluka, 4x Horák, Mostecký, Zelenka

Utkání jsme zahájili aktivně, dařilo se nám úspěšně dostávat soupeře pod tlak již při jeho rozehrávce. Výsledkem bylo jasné vedení po první třetině 6:1.

Ve druhé třetině jsme polevili a Kubánský Klan toho využil a třetinu vyhrál 1:3.

Třetí část přinesla opět nějaké branky v soupeřově síti a to celkem pět, zatímco soupeř dal jen jednu.

V utkání vstřelil vynikajicí David Sluka šest branek.

FBC ČELÁKOVICE – FT SOKOL BŘEVNOV 4 : 2 (2:1,2:0,0:1)

Branky: 2x Sluka, 2x Klíma

Ve druhém zápase dne nás čekal celek Břevnova. Oba týmy "posilněny" již jedním zvládnutým zápasem do utkání vlétly na maximum. Dobré příležitosti byly na obou stranách, náš tým však využil dvě, soupeř jen jednu - skóre tedy bylo 2:1.

Druhá třetina pokračovala ve slušném tempu. V brance nás držel vynikajicí Vladan Dřízhal, naše obraná činnost pracovala na výbornou, a tak když se soupeř nemohl prosadit tak jsme se dvakrát trefili do soupeřovy branky my, a prostřední třetinu vyhráli 2:0.

Ve třetí třetině si Břevnov vytvořil tlak a poslední dějství vyhrál 0:1, ale to už nestačilo a zaslouženě jsme v utkání zvítězili.