neděle 11. října 2015

Bez bodů!

Tým mužů v neúplné sestavě vyjel ke dvěma mistrovským utkáním do Radlic. Sedm hráčů základní sestavy onemocnělo a tak oslabené mužstvo na body nedosáhlo!

AC SPARTA PRAHA – FBC ČELÁKOVICE 8 : 3 (2:1,3:2,3:0)

Branky: Sluka, Freund, Mostecký

Dvě třetiny jsme drželi se soupeřem krok. Po třiceti minutách byl stav utkání 5:3 ve prospěch Sparty, když rozdílové branky jsme dostali těsně před koncem druhého dějství.

Ve třetí třetině dominovala Sparta Praha a přidala ještě tři branky.

TJ SOKOL MUKAŘOV – FBC ČELÁKOVICE 9 : 4 (2:3,3:0,4:1)

Branky: 3x Horák, Sluka

V první třetině jsme byli lepším týmem a zaslouženě byl stav utkání 2:3 v náš prospěch.

Na začátku druhé třetiny Mukařov nejprve vyrovnal na 3:3, dvě minuty před koncem jde soupeř do vedení 4:3. Pátou branku domácí dali po uplynutí hrací doby, rozhodčí ji však nepochopitelně uznal 5:3.

To nás poškodilo, vyvedlo z míry a domácí tým toho ve třetí třetině využil a rozhodl utkání ve svůj prospěch.