Jasné výhry

FBC ČELÁKOVICE - TJ SOKOL KRÁL. VINOHRADY 12 : 2 (1:0,5:0,6:2)

Branky: 3x Klíma, 2x Bartulík, 2x Sluka, 2x Horák, Šimek, Mostecký, Machačka

První třetina byla vyrovnaná a jedinou branku dal náš Klíma - 1:0.

Do druhé třetiny jsme vstupovali s jednobrankovým vedením a na herním projevu bylo jasně vidět, že to ještě nestačí a máme chut dávat góly. V rozmezí tří minut jsme přidali další čtyři branky až na 5:0. V závěru třetiny jsme se ještě jednou radovali - 6:0.

Závěrečná třetina utkání pak nabídla pokračování v naší kanonádě - přidali jsme dalších šest branek a porazili čtvrtý tým tabulky vysoko 12:2.

FBC KRALUPY NAD VLTAVOU – FBC ČELÁKOVICE 7 : 12 (1:2,2:7,4:3)

Branky: 4x Mostecký, 3x Sluka, 2x Horák, 2x Bartulík, Klíma

Začátek zápasu patřil domácím, ale jen do té doby, dokud jsme nesrovnali na 1:1 gólem Mosteckého. Ten nastartoval celý gólstroj. Ve třinácté minutě se trefil v rozmezí šesti vteřin hned dvakrát (1:2) a po první třetině vedeme.

Ve druhém dějství jsme na hřišti dominovali, vstřelili jsme sedm branek. Soupeř se nevzpamatoval a může tak litovat prohospodařenou první třetinu. Slušně zaplněná tribuna v Kralupech začla řídnout, bylo jasné že se domácím bude jen těžko utkání otáčet. Po dvou třetinách na světelné tabuli svítil stav 3:9 v náš prospěch.

Ve třetí třetině se hra vyrovnala, ale utkání už jsme nepustili a dovedli ho do vítězného konce.