pondělí 24. listopadu 2014

Tři body

FBC ČELÁKOVICE – TJ SOKOL KOBYLISY 8:6 (4:3,1:2,3:1)

Branky: 3x Bartulík, 2x Mostecký, 2x Horák, Sluka

Zápas jsme začali aktivněji, během první minuty jsme si vytvořili dvě zajímavé příležitosti a další následovaly. Také proto jsme vedli již ve třetí minutě 3:0, soupeř hru však vyrovnal a i stav utkání na 3:3. Vedení nám vrátil Horák (4:3) při přesilové hře deset vteřin před koncem první třetiny.

Ve druhé třetině jsme navýšili stav utkání na 5:3 v náš prospěch, ale Kobylisy znovu dotahují na 5:5. Druhou třetinu nakonec prohráváme o gól.

Ve třetí třetině byla hra vyrovnaná, ale střelecky jsme se prosadili více my a utkání tak zvládli.

FBC ČELÁKOVICE – BLACK ANGELS 5:7 (3:1,0:2,2:4)

Branky: 4x Bartulík, Horák

S vedoucím týmem tabulky jsme sehráli dobrou partii. V první třetině jsme hráli velmi dobře a účelně, také proto jsme ji vyhráli 3:1.

Ve druhé třetině se už ale začal favorit prosazovat a po dvou třetinách byl stav vyrovnán 3:3.

Ve třetí třetině se hrálo dlouho za vyrovnaného stavu 4:4 a 5:5. Soupeř o svém vítězství nakonec rozhodl dvě minuty před koncem utkání.