neděle 21. září 2014

Na úvod jen jeden bod

Z dvojutkání jsme vytěžili jeden bod, za zmínku stojí sedm branek Horáka v síti soupeřů.

FBC ČELÁKOVICE – WIZARDS PRAHA 8:12 (2:2,2:5,4:7)

Branky: Horák 4x, Sluka 2x, Mostecký, Klíma

Do utkání jsme vkročili špatně a již ve dvacáté sekundě prohráváme 0:2. Do přestávky se nám však podařilo vyrovnat na 2:2.

Do druhé třetiny jsme vstoupili s odhodláním, ovšem opakoval se scénář z první třetiny utkání a v desáté sekundě dostáváme branku. O půl minuty později další a 2:4 prohráváme. Opět jsme pak snížili na 3:4, ale po hrubé chybě soupeř odskakuje na rozdíl dvou branek - 3:5. V dalším průběhu utkání si Wizards držel dvou až tří brankový odstup a nakonec přestřelku dovedl no vítězného konce.

FBC ČELÁKOVICE – TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY  4:4  (1:1,2:1,1:2)

Branky: Horák 3x, Sluka

Vyrovnané utkání které skončilo spravedlivou remízou. Přesto jsme mohli vyhrát, ale bohužel jsme sedm sekund před koncem utkání neproměnili trestné střílení.