Dramatických šest bodů

FBC ČELÁKOVICE – TJ SOKOL KOBYLISY 3 : 1 (0:0,1:1,2:0)

Branky: Sluka, Bartulík, Horák

Vyrovnané utkání, však se také první třetina hrála bez branek.

Druhá třetina začala přesně tak, jak jsme si jí přáli. Ve čtvrté minutě vystihl Mostecký rozehrávku soupeře, vybídl ke skorování Sluku a ten nepohrdl. Střela ze středu, těsně za půlkou, zapadla do soupeřovy branky - 1:0. Již po minutě a půl bylo ale vyrovnáno, hostující hráč natáhl a prostřelil vše co mu stálo v cestě - 1:1.

Závěrečná třetina se odvíjela podobně jako obě předchozí, hrál se vyrovnaný florbal.
V osmé minutě však Bartulík prokličkoval obranou soupeře a vedeme 2:1. V poslední
minutě jsme ještě dostali možnost trestného střílení, které Horák dal - 3:1!

KINGS PRAHA - FBC ČELÁKOVICE 8 : 9 (1:5,5:2,2:2)

Branky: 4x Horák, 3x Mostecký, 2x Krejza

V tomto dramatickém utkání jsme přehráli druhý tým tabulky.
Mostecký proměnil obě dvě trestná střílení, která jsme dostali možnost zahrávat.

První třetinu pokračovaly Čelákovice ve výkonu z předešlého utkání s týmem Kobylis a jednoznačně jí vyhráli 1:5. Po třech brankách Mosteckého (z toho dvě trestná střílení)
se ještě trefil Horák a Krejza a vypadalo to jednoznačně - čtyřbrankový náskok.

Domácí ale ve druhé části výrazně zabrali a zaslouženě vyhráli 5:2, naše dvě branky
vstřelil Horák a Krejza a tak po dvou třetinách vedeme 6:7.

Ani v závěrečné třetině Kings nepolevili ze své aktivní hry a snažili se z výsledkem něco udělat. To se jim málem podařilo, ale Vladan byl opět proti a chytil další tutovku. Vzápětí nachytal brankáře soupeře na "švestkách" Horák a vedeme 6:8. O minutu později Kings snižují na 7:8, a o další dvě minuty později je srovnáno na 8:8. Utkání tak spělo k závěrečnému dramatu, který vyřešil čtyři minuty před koncem utkání Horák gólem na 8:9. Přes závěrečný drtivý tlak domácích naše obrana v čele s golmanem odolala a dokráčeli jsme si tak pro cenné vítězství.